cs

Autobaterie

Startovací baterie BPOWER vyrábí největší evropské továrny specializující se na výrobu startovacích baterií. Jsou vyráběny nejnovějšími technologiemi, které se v současné době používají. Příjemci těchto baterií jsou lidé, pro které je důležitá nejen spolehlivost a vysoká odolnost vůči drsným provozním podmínkám, ale také příznivý poměr ceny a kvality.

Tyto baterie se vyznačují velmi dobrými technickými parametry a zvýšenou startovací kapacitou. Jsou ideální pro osobní automobily a dodávky (včetně dieselových). Díky široké nabídce nabízených modelů se baterie hodí pro většinu evropských automobilů.

Motobaterie

Motocyklové baterie BPOWER vyrábí největší světové továrny specializující se na výrobu startovacích baterií pro největší evropské a světové distributory.

Jsou určeny pro ty, kteří oceňují nejen spolehlivost a vysokou odolnost vůči obtížným provozním podmínkám, ale také příznivý poměr cena / kvalita.

Tyto baterie se vyznačují vysokými technickými parametry a zvýšenou startovací kapacitou. Jsou ideální pro motocykly, sportovní terénní vozidla, skútry, čtyřkolky, sekačky na trávu, sněžné skútry a vodní skútry. Díky široké nabídce nabízených modelů se hodí pro většinu vozidel.

Záložní akumulátory

Baterie BPOWER v průmyslovém segmentu jsou díky technologii AGM (Absorbed Glass Mat) nepropustné a bezúdržbové. Separátory skleněných vláken jsou nasyceny elektrolytem, ​​což jim umožňuje pracovat v jakékoli poloze, kromě případů, kdy póly směřují dolů. Tato konstrukce eliminuje únik elektrolytu a zvyšuje bezpečnost používání baterie.
Použití samotěsnících tlakových ventilů (VRLA) zabraňuje přetlaku v každém článku, zvyšuje bezpečnost a činí baterie bezúdržbovými. Baterie vyrobené technologií AGM se navíc vyznačují nízkým vnitřním odporem a dlouhou životností.

Nabíječky a startovací boostry

Nabíječky BPOWER se používají k nabíjení starších a novějších generací olověných baterií 6V, 12V a 24V, včetně sérií AGM, EFB a GEL.

BPOWER GBC700 je přenosné spouštěcí zařízení pro benzínová a naftová 12válcová vozidla s objemem 7000 ccm nebo méně. Díky použití silnoproudých lithium-iontových baterií je zařízení lehké a malé. BPOWER GBC700 má ochranu proti přepólování, takže je bezpečný a snadno použitelný pro každého. Není to jen silný posilovač baterie, ale také přenosný zdroj energie pro nabíjení zařízení USB, jako je smartphone, tablet, lednička a další. Model BPOWER GBC700, navržený pro jakoukoli 12V aplikaci, bude pohánět osobní automobily, lodě, RV, nákladní automobily a další - plynové i naftové motory.

Příslušenství

Příslušenství k nabíječkám BPOWER. Akumulátorové svorky